První pohár

14. 8. 2007

První pohár

Dne 4.8.2007 se v Bučovicích uskutečnil futsalový turnaj Metal Cup 2007. Již potřetí bylo pozváno i V.H.P. V roce 2006 jsme se umístili na pěkném 4. místě, v červnu 2007 jsme propadli a  skončili na předposledním 9. místě. Tentokrát jsme si však napravili reputaci a umístili jsme se na třetím místě. Vybojovali jsme tak náš první pohár.

Vzhledem k brzkému zahájení fotbalové sezony jsme se potýkali s nedostatkem hráčů. Většina našich hráčů v sobotu hrála přípravná utkání ve velkém fotbale a tak jsme doplnili mužstvo o současné, ale i bývalé hráče fotbalového týmu TJ Otinoves v poměru 4/4.

Turnaje se zúčastnili:

Brankař:         Jan KOTULÁN (bývalý Otinoves)

Obrana:          Radim ZOBAL (V.H.P.)

Ivan KOSTELKA (V.H.P.)

Marcel HOUŠKA (Otinoves)

Útok:              Milan ŠEVČÍK (V.H.P./Otinoves)

Milan SÍKORA (Otinoves)

Lukáš ŠEVČÍK ((V.H.P./Otinoves)

Josef SEKANINA (Otinoves)

Ve vyrovnané pětičlené základní skupině „B“ jsme obsadili 3. místo se ziskem 7. bodů za dvě výhra (3:0 a 1:0), remízu (1:1) a prohru (0:6). V zápase o postup mezi nejlepších čtyři mužstva turnaje jsme zvítězili 2:1 nad druhým ze skupiny „A“. Za pozornost stojí také to, že do závěrečné čtyřky se probojovaly pouze týmy z naší „B“ skupiny. V boji o finále jsme bohužel podlehli 2:1 vítězi naší skupiny, který se nakonec umístil na druhém místě. Tato prohra nás odsoudila k boji o 3.-4. místo. V tomto utkání jsme narazili na tým Pavlovic, který byl také poskládán z fotbalistů různých futsalových, ale i fotbalových týmů (včetně TJ Otinoves). V základní skupině jsme Pavlovice udolali 3:0 a podobně se nám dařilo i v tomto zápase. Poločas  jsme vyhráli 2:1, v druhé půli jsme přidali další 4 góly a zvítězili tak 6:1.

Získali jsem náš první pohár, fotbalový míč, láhev šampaňského, poukázku na 400,- Kč na disko do Bučovic, které jsme proměnili za peníze a vložili do pokladny V.H.P., a šišku salámu.

Děkuji jménem týmu V.H.P. všem hráčům za vzornou reprezentaci týmu  a blahopřeji k prozatím historickému úspěchu.

ObrazekObrazek